Dnes je 28. červenec 2021, svátek má Viktor
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Krimi AKTUALIZACE. TRAGICKÁ SMRT U PŘEJEZDU. Policistům se podařilo sraženou ženu identifikovat. Vytvořit článek
AKTUALIZACE. TRAGICKÁ SMRT U PŘEJEZDU. Policistům se podařilo sraženou ženu identifikovat.
- 25. 11. 2020    5338    0 Líbil se vám tento článek? 0

KRNOV K nesmírně tragické události došlo dnes 25. listopadu v devět hodin ráno asi sto metrů od železničního přejezdu na Petrovické ulici. Vlak tam přejel neznámou ženu. Informovala o tom mluvčí Police Moravskoslezského kraje.

Vlaková souprava rychlíkového spoje na trati Krnov – Opava ženu usmrtila. Přestože strojvedoucí vyvinul veškerou možnou snahu, střetu se mu již nepodařilo zabránit.

Podle dosavadních zjištění vyšetřovatelů si dívka si měla na koleje lehnout sama. Policie se od rána snaží zjistit identitu oběti této tragické události. Ovšem zatím neúspěšně. „Ženinu totožnost zatím neznáme,“ sdělila nám mluvčí.

Na případu pracují policisté služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Bruntál.

AKTUALIZACE. Podle sdělení mluvčí Moravskoslezské policie se vyšetřovatelům podařilo nadevší pochybnost identifikovat oběť tragédie. Policie je oprávněna sdělit pouze tolik, že se jedná o ženu, ročník narození 1978.

 

Včerejší tragédie v Děhylově

V úterý 24. listopadu se podobně tragická událost odehrála poblíž Děhylova. Elektrická pantografová souprava zachytila osobu. Muž (42) po střetu utrpěl zranění neslučitelná se životem.


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Město Krnov opakovaně zveřejnilo nabídku pronájmu bytu číslo 7 na Hlavním náměstí 21. Byt je dispozičně řešený jako 2+0, jeho veli...
V zahradě Kina Mír 70 Krnov se o letních prázdninách odehrává letní kino. Vstupenky jsou k zakoupení přímo v den promítání filmu n...
Holá místa tzv. holiny po kůrovcové těžbě prochází obnovou. Největší objem těžby dřeva po vypuknutí kůrovcové kalamity byl zazname...
Reklama   •   Koupit reklamu