Dnes je 18. září 2021, svátek má Kryštof
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport BOX. Veronika porazila Ukrajinku a má jistý bronz! Vytvořit článek
BOX. Veronika porazila Ukrajinku a má jistý bronz!
Redakce iKRNOV.cz - 18. 11. 2020    524    0 Líbil se vám tento článek?

KRNOV Krnovská boxerka Veronika Zajícová má za sebou úspěšný duel na evropském šampionátu juniorek a juniorů v boxu, který se v těchto dnech odehrává v Černé hoře.

V zápase, kterým si zajistila nejhůře třetí místo, porazila reprezentantku Ukrajiny. V pátek ji čeká zápas s ruskou reprezentantkou Anastazií Kirienko. V případě, že bude Veronika, která se připravuje v krnovském Box clubu, opět úspěšná, bude už nejhůře druhá.

O tom, že to v pátečním souboji Verča Zajícová nebude mít lehké jsme mluvili s jejím trenérem a presidentem severomoravské ČBA Stanislavem Ivanovem. „Je to zatím skvělé! Veronika má bronz jistý a pokračuje dál. Pevně věřím, že porazí i rusku Kirienko. Ale pozor, ta je na podstatně lepší úrovni než Veroničina včerejší soupeřka z Ukrajiny. Verče gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci Clubu  a města Krnova na ME,“ řekl trenér.


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
I letos se uskuteční již tradiční sousedská slavnost s názvem Zažít Krnov jinak. Letošní již 7. ročník se bude konat 18. září od 1...
Od včerejšího dne je celková uzavírka parkování i silnice před krnovskou poliklinikou, která potrvá přibližně tři týdny.   Vozid...
Reklama   •   Koupit reklamu