Dnes je 21. květen 2022, svátek má Monika
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Do Opavy na Fidorku, do Krnova na Kofolu Vytvořit článek
Do Opavy na Fidorku, do Krnova na Kofolu
Věra Dvořáková (redakce iKRNOV.cz) - 19. 08. 2021    304    0 Líbil se vám tento článek?

I v letošním roce je pro malé i velké cyklisty připravena akce pro Fidorku i Kofolu. Jedná se o trasu dlouhou 22 km, vedoucí po cyklotrase číslo 55, který se koná v sobotu 4. září 2021. Připravena zde budou zastavení, na nichž po splnění úkolu získají cyklisté razítko na kartičku, kterou si předtím vyzvedli na startu. Po jejím odevzdání v cíli dostanou sladkou odměnu.

 

Akci pořádají města Krnov a Opava spolu s firmami Kofola Československo a Mondeléz International. Cyklokoordinátorka města Krnov Kristýna Kutálková o akci uvádí:  „Letos se jedná o sedmý ročník a účastníci se mohou tradičně těšit na vědomostní kvízy nebo pohybové aktivity. Naším cílem je nabídnout rodinám možnost strávit společně aktivní den a vést je k pohybu a sportu. Nováčkem, který se k nám letos připojí poprvé, bude spolek Sport pro Krnov, který má zkušenosti například z příprav běžeckého závodu Cvilínské schody. S některými účastníky se setkáváme každoročně a vždy je už na startu vyhlížíme jako staré známé.  Mnozí k nám opakovaně přijíždí z jiných měst a krajů, někteří i v rámci své dovolené.”

 

Na cyklotrasu se bude možné připojit kdykoliv mezi 9:00 a 16:00 hodin. Starty se konají dva, jeden v Krnově u Petrova rybníka a druhý v Opavě u městského koupaliště. Přidat se k cyklistům je však možné také kdekoliv po trase.

 

Zdroj foto: Facebook Krnov - oficiální stránka města


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu