Dnes je 18. září 2021, svátek má Kryštof
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Festival Dračích lodí 2021 Vytvořit článek
Festival Dračích lodí 2021
Věra Dvořáková (redakce iKRNOV.cz) - 18. 08. 2021    214    0 Líbil se vám tento článek?

Na vodním díle Slezská Harta se ve dnech 20. - 22. srpna koná již 7. ročník Festivalu Dračí lodě! Srdečně jsou zvání diváci i soutěžící. Uskuteční se tréninky posádek dračích lodí, slavnostní zahájení, závody na 200 a 1000 metrů či například spanilé jízdy na dračích lodích pro děti.

 

Součástí festivalu je také bohatý doprovodný program, uskuteční se například letní kino, hudební vystoupení, vystoupení folklorních souborů či diskotéka. Z hudebních čísel se mohou návštěvníci těšit na Lenku Filipovou, Poetiku, Country Kavalérii či ABBU Revival.

 

Vstupné je 100 Kč na den, na tři dny je zvýhodněné za 200 Kč. Začátek akce je v pátek 20. srpna ve 14:00 hodin. V sobotu a neděli se začíná v 9:00 hodin. Festival je pořádán pod záštitou náměstka hejtmana MSK Jana Krkošky. Pořádá ho mikroregion Slezská Harta.

 

Více informací: www.dracilodeharta.czCelý program:

 

 

Mapa areálu:

 

 

Zdroj foto: www.dracilodeharta.cz


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
I letos se uskuteční již tradiční sousedská slavnost s názvem Zažít Krnov jinak. Letošní již 7. ročník se bude konat 18. září od 1...
Od včerejšího dne je celková uzavírka parkování i silnice před krnovskou poliklinikou, která potrvá přibližně tři týdny.   Vozid...
Reklama   •   Koupit reklamu