Dnes je 18. září 2021, svátek má Kryštof
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Festival kávy již tento víkend v Krnově Vytvořit článek
Festival kávy již tento víkend v Krnově
Věra Dvořáková (redakce iKRNOV.cz) - 03. 09. 2021    110    0 Líbil se vám tento článek?

Již dnes v 17:00 hodin začíná pátý ročník COFEE Festivalu na Zámeckém náměstí v Krnově. Hlavní program je naplánován na sobotu 4. září 2021. K ochutnání zde bude z různých druhů kávy a je zde i možnost se zapojit do workshopů přípravy kávy. Zábava pro děti i dosplělé je samozřejmostí.

 

Festival začíná dnes v pátek 3. 9. v 17:00 hodin kdy proběhne řízená ochutnávka vzorků vystavovaných káv. V 18:30 se bude poznávat káva podle chuti.

 

V sobotu 4. 9. se začíná již v 9:00 hodin. To proběhne oficiální zahájení festivalu. Konat se bude i beseda a autogramiáda spisovatele Jaroslava Kmenty a budou probíhat přednášky o klasické i zelené kávě. Součástí bude i hudební program.

 

Doprovodný program zahrnuje například laserovou střelnici, malování na dřevo, malování voskem, tvoření ozdob pro krnovskou nemocnici, výroba vlastních placek, rozhovory s vystavovateli, sraz veteránů či sportovní aktivity.

 

Celý program: 

 


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
I letos se uskuteční již tradiční sousedská slavnost s názvem Zažít Krnov jinak. Letošní již 7. ročník se bude konat 18. září od 1...
Od včerejšího dne je celková uzavírka parkování i silnice před krnovskou poliklinikou, která potrvá přibližně tři týdny.   Vozid...
Reklama   •   Koupit reklamu