Dnes je 7. červenec 2022, svátek má Bohuslava
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Fotbalisté Krnova jsou překvapením Krajského přeboru Vytvořit článek
Fotbalisté Krnova jsou překvapením Krajského přeboru
Redakce iKRNOV.cz - 27. 10. 2020    295    0 Líbil se vám tento článek?

Krnovští fotbalisté odehráli zápasy letošní sezóny ve velkém stylu a jsou černým koněm Krajského přeboru.

Svěřenci trenéra Gustava Santariuse zaujímají v tabulce třetí místo, ale mají o zápas méně než jejich konkurenti Bílovec s Břidličnou. Krnov body zatím ztratil jen jednou, a to za bezbrankovou remízu s Bílovcem. 

  „Když budu upřímný, tak po odchodu stopera Macíka jsem si myslel, že budeme hrát o záchranu. Přece jenom odešel těsně před startem nového ročníku,“ přiznal trenér Krnova. Díru v obraně se mu nakonec podařilo nadstandardně zaplnit, klub angažoval zkušeného zadáka Milana Machalického, devětadvacetiletého borce, který v lize kopal za olomouckou Sigmu. „Milan se ukázal jako velká posila. Dodal naší hře zkušenost a klid. Tým si sedl a po prvních výhrách si neskutečně zvedl sebevědomí,“ pochvaluje si Santarius.

Krnovským také vyšlo angažování útočníka Martina Sklenaříka, který je s dvanácti góly nejlepším střelcem přeboru. „Martin má pohodu v osobním životě, navíc my jsme na něm naši hru postavili a tato role mu sedla. Naši důvěru splatil důležitými góly,“ podotkl šéf krnovské lavičky.

Při pohledu na tabulku se nabízí otázka, zda nechce Krnov v jarní části zaútočit na postup. „Nikdo nás nikam netlačí. Vím ale, že kluci by si rádi vyšší soutěž vyzkoušeli.“ konstatoval kouč.

Podle Gustava Santariuse bude jarní část nesmírně těžká. „Budou se muset dohrát zápasy z podzimu. Termínová listina bude našlapaná. Budou se muset vložit středy a třeba náš úzký kádr by mohl mít s tak nabitým programem problém,“ míní trenér Krnova. Zdroj Deník


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu