Dnes je 17. červen 2021, svátek má Adolf
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod HOKEJ. Krnovský kouč Pavel Hulva: Soutěž se dá stihnout dohrát. Vytvořit článek
HOKEJ. Krnovský kouč Pavel Hulva: Soutěž se dá stihnout dohrát.
redakce iKRNOV - 18. 11. 2020    182    0 Byl článek užitečný? 0

KRNOV Jeden zápas a dost! Krnovští hokejisté toho více nestihli. Účastník Krajské hokejové ligy neodehrál jediné přípravné utkání, v prvním mistráků pak padl doma s Orlovou 2:8. 

 „Ani ve snu by mě nenapadlo, že v polovině listopadu budeme mít na kontě jeden odehraný zápas,“ kroutil hlavou trenér Krnova Pavel Hulva. Loňskou sezonu jeho tým stihl dohrát, nad tou přerušenou visí otazník. „My jsme stihli odehrát jeden, někteří naši soupeři dva zápasy. Prakticky celou soutěž máme ještě před sebou,“ poznamenal zkušený kouč.

Podle Pavla Hulvy by se soutěž stihla dohrát, a to i přesto, že na týmy čeká něco přes třicítka zápasů. „Muselo by se ale začít hrát ještě před Vánocemi,“ podotkl Hulva. Momentálně ale situace růžově nevypadá. Stadion je bez ledu. „Je mi jasné, že přednost mají profesionální soutěže. Na naší úrovni si nedokáži představit pravidelné testování. Přece jenom pracujeme na amatérské bázi,“ konstatoval kouč, který v minulosti například pracoval v Polsku nebo Slovensku.

Krnovský tým má momentálně individuální tréninkový plán. „Kluci chodí do práce, udržují se sami. V tomto směru záleží jen na nich. Pokud bychom měli naskočit do zápasového rytmu, budeme potřebovat zhruba během deseti dnů potrénovat,“ míní Pavel Hulva.

Je jasné, že pokud se začne hrát, tak bez diváků. „Je to smutné. Speciálně v Krnově chodí na hokej dost lidí, navíc máme k tomu i novou tribunu. Sezona i proto byla ve znamení velkého očekávání,“ svěřil se šéf krnovské lavičky. „Tím pádem jsme měli i zisk ze vstupného a bufetu. O to nyní přijdeme,“ zakončil. Zdroj Deník


TAG
Byl článek užitečný?  0  0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se