Dnes je 18. září 2021, svátek má Kryštof
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Kultura a volný čas Komentovaná prohlídka ve vile dr. J. Schnürcha v Krnově Vytvořit článek
Komentovaná prohlídka ve vile dr. J. Schnürcha v Krnově
Věra Dvořáková (redakce iKRNOV.cz) - 04. 08. 2021    191    0 Líbil se vám tento článek?

V sobotu 7. srpna 2021 se ve vile dr. J. Schnürcha (jinak známá jako vila bratrů O. a E. Bellakových, Závodní klub Karnoly) uskuteční komentovaná prohlídka. Prohlídky budou ten den celkem tři a to ve 14:00, 14:30 a 15:00 hodin.

 

Prohlídka se koná v rámci komentovaných prohlídek kulturních památek města Krnova. Akci pořádá Městské muzeum a návštěvníci se podívají do interiérů vily a seznámí se s její historií.

 

Do objektu mohou pouze osoby do 20 osob s průvodcem. Proto je nutné si předem rezervovat vstup. To je možné na recepci Městského muzea Krnov nebo na telefonním čísle 730 155 332.

 

Vila se nachází v ulici Revoluční 46, Krnov. Postavena byla v roce 1903 a interiéry byly upraveny ve stylu art deco. Více o historii se návštěvníci dozví na prohlídce.

 

Zdroj foto: web Městského muzea Krnov


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
I letos se uskuteční již tradiční sousedská slavnost s názvem Zažít Krnov jinak. Letošní již 7. ročník se bude konat 18. září od 1...
Od včerejšího dne je celková uzavírka parkování i silnice před krnovskou poliklinikou, která potrvá přibližně tři týdny.   Vozid...
Reklama   •   Koupit reklamu