Dnes je 28. červenec 2021, svátek má Viktor
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Ekonomika Lexikona pomáhá řešit dluhy zdarma Vytvořit článek
Lexikona pomáhá řešit dluhy zdarma
- 19. 12. 2020    260    0 Líbil se vám tento článek? 0

KRNOV Poradna Lexikona pomáhá lidem v Krnově a okolí řešit dluhovou problematiku již několik let. Poptávka po tomto druhu poradenství je stále vysoká.

Výhodou, a občas i překvape­ním, pro klienty je, že poradenství je zcela zdarma, což platí také pro situace, kdy potřebují svou situaci řešit oddlužením (tzv. osob­ ní bankrot). Klienti tak nemusí utrácet tisíce za sepsání návrhu u právníka či insolvenčního správce a veškeré služby s tím spojené mají zdarma.

„Vždy, když k nám přijde nový klient a svěří se se svým problémem, je vidět, že se mu značně uleví. Pro mnohé lidi je velice těžké učinit první kroky: vyhledat službu, objednat se, přijít a otevřeně mluvit o svých problémech s  někým cizím.

Jsme vděční, že doposud se nám dostává pozitivní zpětná vazba, že se u nás lidé cítí dobře. Pakliže klient ví, že ho nebudeme soudit a je naší snahou mu opravdu pomoci, dobře se spolupracuje. Pokud mohu vyjádřit své přání, pak aby lidé řešení svých dluhů přestali odkládat. Čím déle vyčkávají, tím hůř se problémy řeší a dluhy pouze rostou.

Zvlášť v dnešní nejisté době je dobré požádat o pomoc co nejdříve,“ říká poradkyně Štěpánka Křehlíková s tím, že kontaktovat dluhové poradce zájemci mohou na telefonním čísle 603884892 nebo na e­‑mailové adrese dluhovaporadna@ lexikona.cz.

Lexikona v současnosti realizuje dva projekty financované z rozpočtu Evropského sociálního fondu, Operační program zaměstnanost. První je Komplexní řešení dluhové problematiky osob zejména v krnovském regionu (č. p. CZ.03. 2. 60/0.0/0.0/18_088/0010720, druhým je Rozšíření služeb dluhového poradenství v Krnově (č.p. CZ.03. 2.60/0.0/0.0/16_052/0015635), přičemž oba probíhají od 1. 1. 2020 do 30. 6. 2022.


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
Město Krnov opakovaně zveřejnilo nabídku pronájmu bytu číslo 7 na Hlavním náměstí 21. Byt je dispozičně řešený jako 2+0, jeho veli...
V zahradě Kina Mír 70 Krnov se o letních prázdninách odehrává letní kino. Vstupenky jsou k zakoupení přímo v den promítání filmu n...
Holá místa tzv. holiny po kůrovcové těžbě prochází obnovou. Největší objem těžby dřeva po vypuknutí kůrovcové kalamity byl zazname...
Reklama   •   Koupit reklamu