Dnes je 7. červenec 2022, svátek má Bohuslava
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Mobilní očkovací tým krnovské nemocnice vyrazí očkovat do Osoblahy neregistrované Vytvořit článek
Mobilní očkovací tým krnovské nemocnice vyrazí očkovat do Osoblahy neregistrované
Redakce iKRNOV.cz - 02. 08. 2021    381    0 Líbil se vám tento článek?

Krnovská nemocnice vyšle v úterý 3. srpna 2021 do Osoblahy mobilní očkovací tým. Ten bude od 08:00 do 17:00 ve stanech přímo na náměstí očkovat proti Covid-19 všechny zájemce bez předchozí registrace.

 

„Ze statistik je zřejmé, že na Osoblažsku je procentuálně nejméně naočkovaných lidí v rámci kraje i republiky. Je možné, že řada obyvatel nemusí mít přístup k internetu, případně má potíž s dopravou do očkovacího centra. Proto zde po dohodě s vedením Moravskoslezského kraje vysíláme náš mobilní očkovací tým. Naočkovat by měl zvládnout za jediný den několik set zájemců. V případě potřeby akci zopakujeme,“ uvedl ředitel krnovské nemocnice MUDr. Ladislav Václavec, MBA.

 

Všichni zájemci, kteří na náměstí do Osoblahy přijdou, se na místě zaevidují u administrátorů a následně budou naočkováni. „Zájemce budeme očkovat jednodávkovou vakcínou Janssen. Připravena pro ně bude i odpočinková zóna,“ pokračoval ředitel nemocnice.

 

Zdravotníci s sebou do Osoblahy povezou pro případné zájemce také dvoudávkovou vakcínu Pfitzer, u které je ale nutno po třech týdnech absolvovat přeočkování.


TAG
Líbil se vám tento článek? 1

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu