Dnes je 17. červen 2021, svátek má Adolf
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod NADĚLOVALI RADOST! Děti pocítily, že darovat je víc než dárek dostat. Vytvořit článek
NADĚLOVALI RADOST! Děti pocítily, že darovat je víc než dárek dostat.
redakce iKRNOV - 16. 12. 2020    251    0 Byl článek užitečný? 0

KRNOV Rok se s rokem sešel a opět se přiblížil krásný předvánoční čas. Doba těšení se na Ježíška a s ním i na dárky. Je to také období konání dobrých skutků.

Tuhle myšlenku děti ze třídy 5. C Základní školy na Janáčkově náměstí vzaly za svou a na vlastní popud se připojily ke sbírce Slezské diakonie – Daruj dárek pro děti z chudších rodin celého Krnovska.

Navázaly tak na loňskou akci Krabice od bot, které se zúčastnilo mnoho dětí, rodičů a učitelů naší školy. Letos to dlouho vypadalo, že v tradici nebudeme pokračovat, ale přesto nakonec zvítězila myšlenka, že i málo dárečků stojí za to.

Během čtyř dnů, se jim spolu s dětmi ze 3. C a 5. B, podařilo nasbírat skoro 50 krásně zabalených dárků, které rozzáří nejen dětské oči u stromečku.

Organizátoři mnohokrát děkují všem dětem, rodičům a učitelům, kteří v šibeničním termínu připravili, nakoupili a s láskou zabalili vánoční dárky.

Děti si opět zažily pocit, že obdarovat někoho je někdy mnohem více, než dárek dostat! Za 5. C  Petra Kořistková a Alena Dlabajová Zdroj: ZŠJN


TAG
Byl článek užitečný?  0  0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se