Dnes je 18. září 2021, svátek má Kryštof
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně Nové zubní ordinace v nemocniční vile Vytvořit článek
Nové zubní ordinace v nemocniční vile
Věra Dvořáková (redakce iKRNOV.cz) - 29. 08. 2021    247    0 Líbil se vám tento článek?

V areálu krnovské nemocnice se nachází bývalá lékařská vila. Tam budou přibližně v říjnu vybudovány dvě stomatologické ordinace. Vlastníkem vily je město Krnov, které také práce financuje. Ordinace bude provozovat Sdružené zdravotnické zařízení Krnov.

 

 „Do nově opravených prostor budeme instalovat kompletní přístrojové vybavení zubních ordinací, což zabere také několik týdnů. Již nějakou dobu hledáme zubaře, kteří by v nových zubních ordinacích v Krnově měli začít pracovat. Stejný způsob jsme zvolili v Horním Benešově i Vrbně pod Pradědem, kde se nám podařilo kolegy najít až s odstupem času. Počítáme s tím, že by zubaři měli v nemocnici začít pracovat začátkem příštího roku. Přesný termín otevření ordinací i způsob registrace dáme veřejnosti včas vědět,“ uvedl ředitel krnovské nemocnice Ladislav Václavec.

 

Vila byla postavena v roce 1926 podle projektu architekta Johanna Kalitty z Opavy. Ve vile má ordinaci praktický a závodní lékař, je zde sídlo okresního sdružení České lékařské komory a zázemí zde mají pracovníci terénní ošetřovatelské péče a další zaměstnanci nemocnice.

 

Zdroj foto: www.krnov.cz


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se

Výběr článků
I letos se uskuteční již tradiční sousedská slavnost s názvem Zažít Krnov jinak. Letošní již 7. ročník se bude konat 18. září od 1...
Od včerejšího dne je celková uzavírka parkování i silnice před krnovskou poliklinikou, která potrvá přibližně tři týdny.   Vozid...
Reklama   •   Koupit reklamu