Dnes je 17. červen 2021, svátek má Adolf
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod Orca Krnov vede divizi, Miškov kanadské bodování Vytvořit článek
Orca Krnov vede divizi, Miškov kanadské bodování
redakce iKRNOV - 12. 11. 2020    109    0 Byl článek užitečný? 0

KRNOV Florbalisté krnovské Orcy po pěti kolech vedou divizní skupinu E. Navíc jejich útočník Ondřej Miškov s jednatřiceti body kraluje produktivitě celé soutěže. Krnovští přitom na rozdíl od svých soupeřů atak nejvyšších příček nevyhlašovali. 

 „Pro mě osobně je naše aktuální umístění neočekáváne,“ přiznal kapitán Orcy Jaromír Filip, s třinácti body druhý muž kanadského bodování celé divize. „Hrajeme s úzkým kádrem, narozdíl od našich soupeřů jsme neposílili. Před sezonou hlavně Olomouc vyhlašovala, že chce jít na postup,“ podotkl krnovský útočník. Například Hanákům patří až pátá příčka. „Je třeba ale brát v potaz, že je odehráno pouze pět kol,“ krotí optimismus.

Krnovští momentálně netrénuji, což je vzhledem k vypnutí amatérského sportu logické. „Trénovat ani nemůžeme. Je to spíše o individuálním pohybu. Osobně si myslím, že v tomto kalendářním roce se už hrát nebude,“ poznamenal Filip.

Loni se Orca rvala o postup, dařilo se ji. Jenomže soutěže byly během vyřazovacích bojů předčasně ukončené a krnovskému týmu se sen o účasti ve vyšší soutěži rozplynul. „Nevím, zda bylo dobré soutěž ihned striktně ukončit, osobně jsem tímto krokem ztratil motivaci,“ přiznal Jaromír Filip. „Náš povedený letošní vstup do sezony mi naštěstí trochu chuť vrátil. Věřím, že letos se všechny soutěže dohrají,“ dodal.

Ondra Miškov je nejlepší

Samostatnou kapitolou Krnova je útočník Ondřej Miškov, který s velkým přehledem vévodí individuálním statistikám. Nasbíral jednatřicet bodů za sedmnáct branek a čtrnáct asistencí. „Ondra má super fazonu. Letošní sezona mu vychází nadmíru, pro nás je to klíčový hráč,“ zakončil Jaromír Filip. Zdroj Deník


TAG
Byl článek užitečný?  0  0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se