Dnes je 17. červen 2021, svátek má Adolf
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod V NOCI ŘÁDIL LUPIČ NA SPC. Třikrát kradl Renault Master! Vytvořit článek
V NOCI ŘÁDIL LUPIČ NA SPC. Třikrát kradl Renault Master!
redakce iKRNOV - 08. 12. 2020    1583    0 Byl článek užitečný? 1

KRNOV Na Sídlišti pod Cvilínem a okolí v noci na 7. prosince řádil neznámý lupič. Poničil dvě dodávky, a minimálně jednu se mu podařilo odcizit. Zřejmě měl dosti vyhraněný vkus. Vždy se totiž jednalo o vozidlo Renault Master. Škoda je půl milionu korun.

Nejdřív na SPC násilně vnikl do zaparkovaného dodávkového vozidla Renault Master. Po rozbití bočního okénka, vnitřní interiér vozidla prohledal, nic neodcizil. Nicméně než vozidlo opustil, poškodil spínací skříňku. Předběžná škoda byla odhadnuta na 3 tisíce korun.

Ještě v noci na ulici Palackého si vybral další vozidlo, znovu dodávkové Renault Master. Do kabiny vozidla se dostal stejným způsobem a uvnitř poškodil spínací skříňku. I v tomto případě předběžná škoda byla vyčíslena na 3 tisíce.

Do třetice, neznámý pachatel na ulici SPC se opětovně dostal do dodávky Renault Master, a tentokrát s ní odjel neznámo kam.

Ve vozidle byl náklad a různé nářadí v hodnotě bezmála 200 tisíc korun. Krnovští policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže. Po vozidle Renault Master, bílé barvy vyhlásili celostátní pátrání.

Policie se obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud někdo dnes v noci viděl podezřelou osobu v blízkosti dodávek na sídlišti v Krnově a má informace, které by policistům mohli pomoci, volejte linku 158. Odcizená dodávka je bílé barvy, na boku má v modré barvě nápis „BARAN“.

Kontakt na Obvodní oddělení Krnov, telefon 974 731 731.


TAG
Byl článek užitečný?  0  0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se