Dnes je 17. červen 2021, svátek má Adolf
     Reklama
Koupit reklamu Reklama  •  
Úvod VLOUPAČKA! V potravinách chtěl jen peníze a cigára! Vytvořit článek
VLOUPAČKA! V potravinách chtěl jen peníze a cigára!
redakce iKRNOV - 21. 12. 2020    381    0 Byl článek užitečný? 0

HOLČOVICE V blíže nezjištěné době mezi desátou hodinou dopolední 13. prosince a čtvrtou hodinou ranní 14. prosince doposud neznámý pachatel spáchal v obci Holčovice zločin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se vloupal do zdejší prodejny potravin.

Ukradl zde různé druhy a množství cigaret a také finanční prostředky. Způsobil tím majitelům škodu na majetku ve výši nejméně 40 tisíc korun.

Stopa končí na zastávce

 „Na místo činu se dostavil i policejní psovod se služebním psem, který vypracoval tak zvanou pachovou stopu od budovy prodejny k nedaleké autobusové zastávce.

Tuto trestnou činnost majetkového charakteru intenzivně prověřují policisté z místně příslušného Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených tabákových výrobků a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na albrechtické policejní číslo 974 731 771 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.


TAG
Byl článek užitečný?  0  0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se