Dnes je 21. květen 2022, svátek má Monika
     Reklama
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Krimi VLOUPAČKA! V potravinách chtěl jen peníze a cigára! Vytvořit článek
VLOUPAČKA! V potravinách chtěl jen peníze a cigára!
Redakce iKRNOV.cz - 21. 12. 2020    564    0 Líbil se vám tento článek?

HOLČOVICE V blíže nezjištěné době mezi desátou hodinou dopolední 13. prosince a čtvrtou hodinou ranní 14. prosince doposud neznámý pachatel spáchal v obci Holčovice zločin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se vloupal do zdejší prodejny potravin.

Ukradl zde různé druhy a množství cigaret a také finanční prostředky. Způsobil tím majitelům škodu na majetku ve výši nejméně 40 tisíc korun.

Stopa končí na zastávce

 „Na místo činu se dostavil i policejní psovod se služebním psem, který vypracoval tak zvanou pachovou stopu od budovy prodejny k nedaleké autobusové zastávce.

Tuto trestnou činnost majetkového charakteru intenzivně prověřují policisté z místně příslušného Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených tabákových výrobků a financí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na albrechtické policejní číslo 974 731 771 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.


TAG
Líbil se vám tento článek? 0

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Reklama   •   Koupit reklamu